• Wojewódzki Konkurs Historyczny
    dla Uczniów Szkół Podstawowych
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny
    dla Uczniów Szkół Podstawowych
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny
    dla Uczniów Szkół Podstawowych
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny
    dla Uczniów Szkół Podstawowych
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny
    dla Uczniów Szkół Podstawowych
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny
    dla Uczniów Szkół Podstawowych
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny
    dla Uczniów Szkół Podstawowych
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny
    dla Uczniów Szkół Podstawowych
  • Wojewódzki Konkurs Historyczny
    dla Uczniów Szkół Podstawowych

Patronaty

 

Zgłoszone szkoły

Zgłoszone  szkoły -   22  listopada 2017

1

Szkoła Podstawowa nr 5 w Toruniu

2

Publiczna Szkoła Podstawowa w Tłuchowie

3

Społeczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Edukacja w Toruniu

4

Szkoła Podstawowa nr 3 w Mogilnie

5

Szkoła Podstawowa w Osiu

6

Szkoła Podstawowa w Borównie

7

Szkoła Podstawowa w Świerczynkach

8

Szkoła Podstawowa w Kolnie

9

Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa GEM w Toruniu

10

Szkoła Podstawowa w Łążynie II

11

Szkoła Podstawowa w Niewieścinie

12

Szkoła Podstawowa nr 18 we Włocławku

13

Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Toruniu

14

Szkoła Podstawowa w Wudzynie

15

Szkoła Podstawowa w Gąsawie

16

Szkoła Podstawowa nr 66 w Bydgoszczy

17

Szkoła Podstawowa w Złotorii

18

Szkoła Podstawowa w Kikole

19

Społeczna Szkoła Podstawowa w Konecku

20

Szkoła Podstawowa nr 10 w Inowrocławiu

21

Szkoła Podstawowa nr 4 w Inowrocławiu

22

Szkoła Podstawowa nr 5 w Lipnie

23

Szkoła Podstawowa w Klonowie

24

Szkoła Podstawowa w Sosnowie

25

Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Kujawskim

26

Katolicka Szkoła Podstawowa im.bł. ks. W.Demskiego w Inowrocławiu

27

Szkoła Podstawowa w Radziejowie

28

Szkoła Podstawowa w Mroczy

29

Szkoła Podstawowa w Różannie

30

Szkoła Podstawowa w Kowalu

31

Szkoła Podstawowa w Zawdzie

32

Szkoła Podstawowa nr 46 w Bydgoszczy

33

Szkoła Podstawowa w Ryńsku

34

Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Aleksandrowie Kujawskim

35

Szkoła Podstawowa nr 22 we Włocławku

36

Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu

37

Szkoła Podstawowa w Lubiczu Dolnym

38

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego w Bydgoszczy

39

Szkoła Podstawowa w Wałdowie Szlacheckim

40

Szkoła Podstawowa nr 2 we Włocławku

41

Międzynarodowe Szkoły Podstawowa SOKRATES w Bydgoszczy

42

Szkoła Podstawowa w Ostromecku

43

Szkoła Podstawowa w Sypniewie

44

Szkoła Podstawowa nr 12 w Grudziądzu

45

Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy

46

Szkoła Podstawowa nr 28 w Toruniu

47

Szkoła Podstawowa w Kamieniu Krajeńskim

48

Szkoła Podstawowa nr 10 w Toruniu

49

Szkoła Podstawowa nr 3 w Grudziądzu

50

Szkoła Podstawowa w Kowalewie

51

Szkoła Podstawowa nr 18 w Grudziądzu

52

Szkoła Podstawowa w Małej Nieszawce

53

Szkoła Podstawowa nr 4 w Toruniu

54

Szkoła Podstawowa nr 60 w Bydgoszczy

55

Szkoła Podstawowa w Łowinku

56

Szkoła Podstawowa w Pokrzydowie

57

Szkoła Podstawowa nr 2 w Więcborku

58

Szkoła Podstawowa nr 11 w Inowrocławiu

59

Szkoła Podstawowa nr 20 w Bydgoszczy

60

Szkoła Podstawowa w Topólce

61

Szkoła Podstawowa w Gębicach

62

Szkoła Podstawowa w Grucie

63

Szkoła Podstawowa w Radomicach

64

Szkoła Podstawowa nr 23 we Włocławku

65

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mogilnie

66

Szkoła Podstawowa w Witosławiu

67

Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie

68

Szkoła Podstawowa nr 63 w Bydgoszczy

69

Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie

70

Szkoła Podstawowa nr 1 w Golubiu Dobrzyniu

71

Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

72

Szkoła Podstawowa w Niemczu

73

Szkoła Podstawowa nr 2 w Mogilnie

74

Szkoła Podstawowa w Przyłękach

75

Szkoła Podstawowa w Wójcinie

76

Szkoła Podstawowa nr 11 w Grudziądzu

77

Społeczna Szkoła Podstawowa im. J.Słowackiego w Toruniu

78

Szkoła Podstawowa nr 3 w Toruniu

79

Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu

80

Szkoła Podstawowa nr 43 w Bydgoszczy

81

Szkoła Podstawowa nr 15 w Bydgoszczy

82

Szkoła Podstawowa nr 5 w Żninie

83

Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu

84

Szkoła Podstawowa w Chodeczu

85

Szkoła Podstawowa w Drzycimiu

86

Szkoła Podstawowa w Zbójnie

87

Szkoła Podstawowa nr 1 w Szubinie

88

Szkoła Podstawowa w Jeżewie

89

Szkoła Podstawowa nr 1 w Rypinie

90

Szkoła Podstawowa w Brzozie

91

Szkoła Podstawowa w Mycielewie

92

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wąbrzeźnie

93

Szkoła Podstawowa nr 24 w Toruniu

94

Szkoła Podstawowa nr 32 w Bydgoszczy

95

Szkoła Podstawowa nr 2 w Nowem

96

Szkoła Podstawowa nr 61 w Bydgoszczy

97

Szkoła Podstawowa w Sarnowie

98

Szkoła Podstawowa nr 2 w Grudziądzu

99

Szkoła Podstawowa w Służewie

100

Szkoła Podstawowa nr 5 w Tucholi

101

Szkoła Podstawowa nr 15 w Grudziądzu

102

Szkoła Podstawowa nr 48 w Bydgoszczy

103

Szkoła Podstawowa nr 22 w Bydgoszczy

104

Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Wojciech w Bydgoszczy

105

Szkoła Podstawowa w Lnianie

106

Szkoła Podstawowa w Bursztynowie

107

Szkoła Podstawowa nr 14 w Inowrocławiu

108

Szkoła Podstawowa nr 16 w Toruniu

109

Szkoła Podstawowa w Wilkowicach

110

Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bydgoszczy

111

Szkoła Podstawowa nr 15 w Bydgoszczy

112

Szkoła Podstawowa w Kruszynie

113

Szkoła Podstawowa w Piechcinie

114

Szkoła Podstawowa nr 14 w Bydgoszczy

115

Szkoła Podstawowa w Książkach

116

Szkoła Podstawowa w Sosnówce

117

Szkoła Podstawowa w Janowcu Wielkopolskim

118

Szkoła Podstawowa nr1 w Ciechocinku

119

Szkoła Podstawowa w Tupadłach

120

Szkoła Podstawowa w Kijewie Królewskim

121

Szkoła Podstawowa w Wielgiem

122

Szkoła Podstawowa Kowalewie Pomorskim

123

Szkoła Podstawowa nr 35 w Bydgoszczy

124

Szkoła Podstawowa w Strzelcach Górnych

125

Szkoła Podstawowa nr 2 w Golubiu Dobrzyniu

126

Szkoła Podstawowa w Dębołęce

127

Szkoła Podstawowa w Pakości

128

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Olszewce

129

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bydgoszczy

130

Szkoła Podstawowa nr 14 we Włocławku

131

Szkoła Podstawowa w Czernikowie

132

Szkoła Podstawowa nr 10 w Bydgoszczy

133

Szkoła Podstawowa w Morzycach

134

Szkoła Podstawowa nr 17 w Bydgoszczy

135

Szkoła Podstawowa nr 32 w Toruniu

136

Szkoła Podstawowa nr 9 w Toruniu

137

Szkoła Podstawowa w Zakrzewku

138

Szkoła Podstawowa nr 56 w Bydgoszczy

139

Szkoła Podstawowa w Świedziebni

140

Szkoła Podstawowa nr 3 we Włocławku

141

Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Sokrates w Bydgoszczy

142

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi

143

Szkoła Podstawowa w Paterku

144

Szkoła Podstawowa w Łochowie

145

Szkoła Podstawowa nr 6 w Inowrocławiu

146

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy

147

Szkoła Podstawowa w Świętosławiu

148

Szkoła Podstawowa w Radominie

149

Szkoła Podstawowa w Szabdzie

150

Szkoła Podstawowa w Czarżu

151

Szkoła Podstawowa nr 1 w Tucholi

152

Szkoła Podstawowa w Mokrem

153

Szkoła Podstawowa w Świekatowie

154

Szkoła Podstawowa nr 2 w Kruszwicy

155

Szkoła Podstawowa nr 13 w Bydgoszczy

156

Szkoła Podstawowa nr 12 w Bydgoszczy

157

Szkoła Podstawowa w Woli

158

Szkoła Podstawowa w Zajeziorzu

159

Szkoła Podstawowa nr 45 w Bydgoszczy

160

Szkoła Podstawowa w Skępem

161

Szkoła Podstawowa w Laskowicach

162

Szkoła Podstawowa nr 4 w Solcu Kujawskim

163

Szkoła Podstawowa nr 38 w Bydgoszczy

164

Szkoła Podstawowa w Wojnowie

165

Szkoła Podstawowa nr 28 w Bydgoszczy

166

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Trzeciewnicy

167

Szkoła Podstawowa nr 34 w Toruniu

168

Szkoła Podstawowa w Grębocinie

169

Szkoła Podstawowa nr 3 w Nakle nad Notecią

170

Szkoła Podstawowa w Lutowie

171

Szkoła Podstawowa w Ostaszewie

172

Szkoła Podstawowa w Łysomicach

173

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sępólnie Krajeńskim

174

Szkoła Podstawowa Integracyjna w Inowrocławiu

175

Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks.J. Długosza we Włocławku

176

Szkoła Podstawowa w Palmierowie

177

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Chełmińskiej

178

Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu

179

Szkoła Podstawowa w Kościelnej Wsi

180

Szkoła Podstawowa w Szpetalu Górnym

181

Szkoła Podstawowa w Płowężu

182

Szkoła Podstawowa w Oborowie

183

Szkoła Podstawowa nr 40 w Bydgoszczy

184

Szkoła Podstawowa nr 32 w Toruniu

185

Szkoła Podstawowa w Rzęczkowie

186

Szkoła Podstawowa w Dąbrowie

187

Szkoła Podstawowa Brześciu Kujawskim

188

Szkoła Podstawowa w Choceniu

189

Szkoła Podstawowa w Byczu

190

Szkoła Podstawowa w Sośnie

191

Szkoła Podstawowa w Laskownicy

192

Szkoła Podstawowa nr 1 w Brodnicy

193

Szkoła Podstawowa nr 7 w Toruniu

194

Szkoła Podstawowa w Jeziorach Wielkich

195

Szkoła Podstawowa w Wylatowie

196

Szkoła Podstawowa nr 3 w Rypinie

197

Szkoła Podstawowa nr 23 w Toruniu

198

Szkoła Podstawowa nr 27 w Toruniu

199

Zespół Szkół Muzycznych we Włocławku

200

Szkoła Podstawowa nr 67 w Bydgoszczy

201

Szkoła Podstawowa w Parchaniu

202

Szkoła Podstawowa w Turze

203

Szkoła Podstawowa w Sadłowie

204

Szkoła Podstawowa w Paniewie

205

Szkoła Podstawowa nr 14 w Inowrocławiu

206

Prywatna Szkoła Podstawowa Zespołu Edukacji Wiedza we Włocławku

207

Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie

208

Szkoła Podstawowa w Nowej Wsi Wielkiej

209

Szkoła Podstawowa w Górsku

210

Szkoła Podstawowa nr 25 w Bydgoszczy

211

Szkoła Podstawowa w Działyniu

212

Państwowy Zespół Szkół Muzycznych w Bydgoszczy

213

Szkoła Podstawowa nr 4 w Nakle nad Notecią

214

Szkoła Podstawowa w Chrostkowie

215

Szkoła Podstawowa w Brzozowie

216

Szkoła Podstawowa w Dobrzejewicach

217

Szkoła Podstawowa w Brudnowie

218

Szkoła Podstawowa w Śliwiczkach

219

220 

221

222

223

Szkoła Podstawowa w Wójcinie

Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim

Szkoła Podstawowa nr 12 we Włocławku

Szkoła Podstawowa w Rynarzewie

Szkoła Podstawowa w Żernikach